


Доставка зі складу 5-10 днів.
Black&Decker Beg110

Ідеально підходить для металевих, кам’яних і дерев’яних покриттів. Тонкий корпус забезпечує ергономічність і, отже, комфорт роботи. Перевагою є плавний пуск — запобігає ривкам під час запуску, що покращує контроль і безпеку. Бічна рукоятка регулюється в 3 положеннях. Захисний чохол для леза з швидким звільненням дозволяє легко налаштувати оптимальне положення шпинделя замок для швидкої зміни диска та кнопка блокування. Перемикач має функцію блокування без напруги, яка запобігає випадковому запуску інструменту коли живлення знову вмикається після перерви. Перемикач захищений від пилу. Монтаж шпинделя в міцній шестерні з алюмінієвого сплаву покращує розподіл тепла та збільшує довговічність. Надстандартний кут. Низький профіль корпусу коробки передач забезпечує легкий доступ до вузьких місць. Однокомпонентний корпус підвищує міцність структура, дозволяє більш точно вирівняти з віссю та запобігає переміщенню елементів всередині шліфувальної машини

Технічні параметри: Електроживлення 230 Вт Номінальна потужність 750 Вт Макс. діаметр диска 115 мм Швидкість 12 000 об/хв Різьба шпинделя М14 Вага 1,7 кг Валіза №

Кутова шліфувальна машина працює завдяки простій, але надійній конструкції. Спеціальний механізм приводить диск в обертання. Завдяки цьому електроінструмент відмінно підходить для різання металевих, дерев'яних, керамічних і навіть кам'яних або пластикових елементів. Відповідний вибір диска зробить шліфувальну машину придатною для багатьох ремонтних, майстерень та робіт з листового металу. Універсальність – одна з ключових переваг.
Подрібнювач, який потребує підключення до мережі, чудово працюватиме в багатьох гаражах, домашніх майстернях і промислових підприємствах. Це зручне рішення, оскільки нам не потрібно заряджати акумулятор. Однак варто уважно проаналізувати технічні характеристики і вибрати модель з кабелем відповідної довжини. Завдяки цьому електроінструмент обов'язково знайде широке застосування в даному приміщенні.

Подрібнювач, обладнаний плавним пуском, повільно прискорюється після запуску. Завдяки цьому знижується напруга. Так ми економимо шестерню, рот
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Волість | 750 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 115 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Додаткова інформація | Walizka transportowa w zestawie |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 12000 |
| Марка | Black&Decker |
| Мoдель | BEG110-QS |
| Напруга | 230 V |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Mocowanie na rzepy |
| Швидкість без навантаження | 12000 obr./min. |
| Доля | prace remontowo-budowlane |
| Тип | Szlifierki kątowe |
| Шум | 96,5 |
- Ціна: 4 223 ₴
- В наявності
- Код: 66851071
Шліфувальна кутова машина Black&Decker Szlifierka kątowa (BEG110-QS)
4 223 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

