
Доставка зі складу 5-10 днів.
ТАНТАЛ підвісний світильник 1xE27
Підвісний світильник TANTAL від Candellux, модель 31-58782, — це стильне та сучасне світлове рішення, яке поєднує в собі елегантність і функціональність. Розроблений з урахуванням сучасного інтер’єру, цей світильник є ідеальним вибором для вітальні, їдальні чи спальні, привносячи тепло та затишок у будь-яку кімнату.
Технічні дані:
Підвісний світильник TANTAL від Candellux є ідеальним рішенням для людей, які шукають стильне та функціональне освітлення. Його сучасний дизайн у поєднанні з теплотою дерев’яних елементів ідеально вписується в багато інтер’єрів, додаючи елегантності та затишку. Завдяки регульованій висоті та можливості вибору лампи GU10 ця лампа надзвичайно практична та універсальна, що робить її чудовим вибором для будь-якого сучасного дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 75cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 7cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

