

Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник Filona хром 3x40 E27 білий абажур
Серія світильників FILONA — це елегантні та сучасні стельові світильники, які вражають своєю простотою та функціональністю. Їхні абажури виготовлені з гладкого білого скла, що надає їм витонченого мінімалістичного характеру. Хромована основа надає їм сучасний вигляд і ідеально вписується в різні типи інтер'єрів. Лампи серії FILONA оснащені стандартною різьбою Е27, що дозволяє легко замінити лампочки.
Перегляньте інші наші аукціони, у нас є величезна кількість освітлювальних приладів на вибір та багато іншого.
Купуючи в нас, ви отримуєте:
☑️ Оригінальний ПРОДУКТ - продукт походить від офіційної дистрибуції бренду CANDELLUX
☑️ Якість ПРЕМІУМ - для виготовлення використовувалися ретельно відібрані матеріали
☑️ Сучасний ДИЗАЙН - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр
☑️ Виробництво в ПОЛЬЩІ - ми знаємо, як це важливо для наших клієнтів
☑️ Увага до ДЕТАЛЕЙ - для отримання найвищої якості продукт проходить суворі випробування на кожному етапі виробництва
Основні характеристики лампи:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Łazienka |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Stal |
| Мoдель | Filona |
| Нитка | E27 |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 55cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 162815648
Стельовий світильник Filona Sufitowa Chromowy 3X40 E27 Klosz White Candellux (33-22714)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

