
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова шліфувальна машина CELMA C-Power G750W125 3 РОКИ GW!
ЩО РОБИТЬ НАШ ПРОДУКТ ОСОБЛИВИМ
КОМПАКТНИЙ ТА ЛЕГКИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ!
НАДІЙНА ПОТУЖНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ!
Точність і безпека на найвищому рівні!КОМПЛЕКСНЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ!
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,7 kg |
| Волість | 750 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Додаткова інформація | Łagodny rozruch |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11000 |
| Марка | Celma |
| Мoдель | G750W125 |
| Напруга | 230 V |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Mocowanie na zacisk |
| Тип | Szlifierki kątowe |
- Ціна: 3 227 ₴
- В наявності
- Код: 99293540
Шліфувальна кутова машина CELMA C-Power G750W125
3 227 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
