


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cersanit Mille K675008
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Mille |
| Відтік | Uniwersalne |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

