
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ексцентрикова шліфувальна машина DEDRA DED7062 SAS+ALL 125 мм - безщітковий двигун!
Версія SOLO без зарядного пристрою та акумулятора - доступна на окремому аукціоні
DEDRA SAS+ALL
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина 18 В, DEDRA SAS+ALL DED7062
Характеристики акумуляторної ексцентрикової шліфувальної машини 18 В, DEDRA SAS+ALL DED7062
Набір містить
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
-------------------------------------------- -- --------------------------------------------------
Перейти до елемента
СЕРІЯ ПРОДУКЦІЇ
Розташований під описом аукціону, щоб переглянути інші пристрої цієї серії та завершити набір DEDRA SAS+ALL сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Додаткова інформація | Regulacja obrotów |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11000 |
| Марка | Dedra |
| Мoдель | DED7062 |
| Напруга | 18 V |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Mocowanie na rzepy |
| Тип | Szlifierki mimośrodowe |
- Ціна: 5 010 ₴
- В наявності
- Код: 93039255
Шліфувальна машина Dedra Szlifierka Mimośrodowa Akumulatorowa Sas+All Ded7062
5 010 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
