




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Міні-шліфмашина Dremel 3000-1/25 F0133000JP, F0133000JP, 130 Вт, набір аксесуарів, у валізі
Виробник: Dremel / Номер продукту: 1389289 / Вага продукту: 2,42 кг / EAN: 8710364074686
Міні-м'ясорубка
Універсальний інструмент Dremel 3000 із гнучким валом і 25 оригінальними аксесуарами. Всі елементи знаходяться в прозорій коробці. Додатково тримач інструменту - служить для кріплення пристрою на стіні та зручного розміщення кабелю живлення.
Характеристики
Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,55 kg |
| Волість | 130 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Марка | Dremel |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 6 540 ₴
- В наявності
- Код: 44126666
Багатофункціональний інструмент Dremel 3000-1/25 F0133000JP
6 540 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
