
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна герметична лампа 50W 4000K Eco Light SKU EC20109 - це енергозберігаюча лінійна світлодіодна герметична лампа потужністю 50W і світлопотоком 8300 лм. Стійкий до складних умов виробництва. Має 6 років гарантії. Його висока світловіддача 165 лм/Вт забезпечує максимально можливу економію Технічні дані: Потужність: 50WEКлас енергоспоживання: ELСвітловий потік: 6500 lmКолір світла: натуральний білий 4000KВхідна напруга: 220-240V AC Кут променя: 120°Герметичність: IP65 (герметично) Розміри: 1159 х 100 х 72 ммВага: 1 кгГарантія: 3 рокиЗастосування:Світлодіодна лампа для виробничого цехуСвітлодіодна лампа для промислового залуСвітлодіодна лампа для складського залуСвітлодіодна лампа для торгового центруСвітлодіодна лампа для логістичного центруСвітлодіодна лампа для майстерніСвітлодіодна лампа для гаража
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 115cm мм |
| Додаткова інформація | Oprawa hermetyczna, Źródło światła w zestawie |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | D |
| Марка | Eco Light |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір світла | Белый neutralny |
| Ширина | 72cm мм |
| Яскравість (лм) | 6500 |
- Ціна: 4 131 ₴
- В наявності
- Код: 157229185
Освітлення в натяжну стелю Eco light Oprawa hermetyczna LED 50W IP65 4000K 6500lm
4 131 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

