




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ДИТЯЧА ГІТАРА - 6 СТРУН

ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ МИТЦІВ

СКЛАДАННЯ ГІТАРИ

ЧУДОВА РОЗВАГА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoToys |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Висота | 86 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 8,5 cm мм |
| Марка | EcoToys |
| Матеріал | Drewno |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Gitary |
| Характер | Немає |
| Ширина | 31 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



