
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорна світлодіодна настільна лампа CABALES. Вбудовані світлодіоди забезпечують приємне тепле біле світло. Лампу можна вмикати і вимикати за допомогою кулисного перемикача, розташованого на головці лампи. Вічна настільна лампа ідеально поєднується з сучасними меблями та забезпечує гарне освітлення будь-якої кімнати - будь то на тумбочці у спальні, у вітальні чи на столі в офісі.
Деталі продукту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Biurkowe |
| Ширина | 14cm мм |
- Ціна: 4 330 ₴
- В наявності
- Код: 101854830
Настінний світильник Eglo Cabales Led (99335)
4 330 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
