
Доставка зі складу 5-10 днів.

Егло (98891) ZUBIETA-A диммований світлодіод
Серія круглих стельових світильників ZUBIETA-A діаметром 30см. Лампа має вбудований світлодіодний модуль (18 Вт). стеля має функцію регулювання інтенсивності та зміни кольору світла в межах діапазону 2700-6500K. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування (є в комплекті зі світильником). Система Access дозволяє контролювати до макс. 8 ресиверів із пластику білого кольору.

Дані технічний:
Матеріал корпус: сталь
Колір корпус: білий
Абажур/абажур матеріал: пластик
Колір абажур/абажур: білий
Ступінь захист: IP20
Джерело освітлення включено: включено
Тип розетки: світлодіодні
Функції: дистанційне керування керування, диммер, розумний дім
Висота артикул (в см): 4
Діаметр артикул (в см): 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Z regulacją natężenia światła |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 18W |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

