


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO TOWNSHEND 32915
СТЕЛЕВИЙ СВІТИЛЬНИК EGLO TOWNSHEND 32915. Чудово проста лампа TOWNSHEND — ще одна цікава пропозиція від EGLO. Основним елементом світильників є дерев'яна балка, навколо якої намотується кабель з патроном. Важливою частиною ламп цієї серії є джерела світла з декоративними нитками розжарювання, доступні в різних формах і потужностях.

Технічні дані: Виробник: Eglo Колір: Коричневий Матеріал: сталь/дерево Стиль: промисловий Клас енергоспоживання: A++ - E Джерело світла: 3x60W / E27 Змінне джерело світла: Так Кількість джерел світла: 3 Різьба/цоколь: E27 Максимальна потужність одного джерела [Вт]: 60 Ступінь герметичності: IP20 Довж [см]: 55Ширина [см]: 10.5Висота [см]: 26.5Код виробника: 32915
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Kuchnia, Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Etno, Angielski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 10,5cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

