
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Торшер EGLO LACEY E27 - чорний/коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 31cm мм |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Eglo |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Ledowe |
| Колір | Białe |
| Ширина | 16cm мм |
- Ціна: 9 504 ₴
- В наявності
- Код: 140451352
Світлодіодна лампа Eglo Lacey Podłogowa Oświetlenie Do Wnętrz (43614)
9 504 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
