
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Торшер DUNDEE м'ятний (49342 - Eglo)
Торшер Dundee від Eglo — це світильник із серії Trend & Vintage. Елегантне виконання приверне увагу у вітальні або їдальні. Чудово підійде як для модерністських, так і для ретро інтер'єрів.
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Eglo |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Trójnogi, Reflektory |
| Колір | Białe |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 8 736 ₴
- В наявності
- Код: 36076638
Торшер на штативі Eglo Dundee 49342
8 736 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
