
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Торшер MASERLO коричневий (95172 - EGLO)
Світильники Eglo - це оригінальні та стильні світильники. Ідеальне освітлення як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів. Цікава пропозиція для спальні, вітальні та інших кімнат.
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 151cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Eglo |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Z abażurem |
| Ширина | 38cm мм |
- Ціна: 10 271 ₴
- В наявності
- Код: 43779724
Торшер з абажуром Eglo Maserlo 95172
10 271 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
