
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Einhell CC-BC 10 E 12V (1050821)
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,83 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Максимальний струм (А) | 10 |
| Марка | Einhell |
| Мoдель | CC-BC 10 |
| Напруга живлення | 220 – 240V ~50/60Hz |
| Номінальна випрямлена напруга | 12V |
| Розміри | 10x16x18cm |
- Ціна: 9 999 ₴

