


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Офіційний дистриб'ютор бренду Green Cell
Фірмова батарея Green Cell призначена для заміни батареї Asus A31N1519

Найважливіші функції
"Акумулятор серії Green Cell Ultra означає, що відсьогодні слово "заміна" перестає означати гірше та починає бути синонімом слова краще"
Технічні параметри
Сумісність
🔋 Замінює моделі акумуляторів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Cell |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 3400 mAh |
| Марка | Green Cell |
| Мoдель | Ultra DE55ULTRA - Dell |
| Напруга | 11,25 V |
| Доля | Asus |
| Тип | Zamiennik |
| Тип клітин | Litowo-jonowe |
- Ціна: 9 999 ₴

