
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Торшер Artemia
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Regulacja natężenia światła |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Gtv |
| Мoдель | Artemia |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Łukowe |
| Колір | Białe |
| Ширина | 28cm мм |
- Ціна: 7 017 ₴
- В наявності
- Код: 128659608
Світильник podłogowa stojąca Artemia biała
7 017 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
