
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні дані та опис товару: Тип: світлодіодний стельовий світильник SMD Напруга живлення: 230 В 50 Гц Потужність: 24 Вт Матеріал: сталевий лист, пластик Колір: білий Колір світла: нейтрально-білий Джерело світла: SMD LED, в комплекті Світловий потік: 2480 лм Кут променя: 140° Висота: 55 мм. Ширина: 400 мм. Глибина: 400 мм. Примітки: джерело живлення включено
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 24 W |
| Висота | 5,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 40cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас захисту | I |
| Клас енергоспоживання | E |
| Марка | Ideus |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір світла | Белый neutralny |
| Ширина | 40cm мм |
| Яскравість (лм) | 1880 |
- Ціна: 3 731 ₴
- В наявності
- Код: 143189936
Освітлення в натяжну стелю Plafoniera LED 24W 2480lm 4000K biała kwadratowa TOTEM Ideus 04097
3 731 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
