




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Дитяча миттєва камера, ВЕДМІДЬ, синій, MP3, ігри, карта пам'яті, шнурок
ЩО РОБИТЬ НАШ ПРОДУКТ ОСОБЛИВИМ

СТИМУЛЮЄ КРЕАТИВНІСТЬ ТА РОЗВИВАЄ УЯВУ!

ІДЕАЛЬНИЙ ПОРУЧНИК У ПРИГОДАХ!
БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ ПОНАД УСЕ!

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ПРИГОД!
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400 g |
| Висота | 10 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 4 cm мм |
| Марка | Ikonka |
| Мoдель | KX3573 |
| Доля | Dla dziewczynek, Uniwersalne |
| Тип | Aparaty dla dzieci |
| Ширина | 9 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


