




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

НАВЧАЛЬНІ ДЕРЕВ'ЯНІ ХОДУНКИ З СОРТЕРОМ





| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 9 m+ |
| Висота | 49 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 34 cm мм |
| Марка | Ikonka |
| Матеріал | Drewno |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Pchacze |
| Характер | Немає |
| Колір | Żółte |
| Ширина | 32 cm мм |
- Ціна: 3 854 ₴
- В наявності
- Код: 159823391
Ходунки дитячі Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem
3 854 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

