
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Естетичний світильник з біло-чорним абажуром K-5296 серії VEGA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Нічник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Vega |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Tradycyjny, Minimalistyczny, Boho, Nowoczesny, Klasyczny |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

