


Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра Kaja K-Jsl-8090/3 Samira
Три джерела світла були розміщені поруч одне з одним на однаковій відстані - одне на початку конструкції, друге в середині, а третє і останнє в кінці. Кожен з них був розміщений так, щоб джерело світла було спрямоване прямо вниз. Все витримано в єдиному кольорі, хоча колір можна вибрати. Ви можете вибрати колір незвичайної патини або фантастичного хрому. Якщо орієнтуватися на колір патини, то всі інші освітлювальні елементи варто вибирати такого ж кольору. З іншого боку, Chrome настільки універсальний, що підійде до будь-якої кімнати та її декору.

Матеріал: метал, скло
Колір: патина
Джерела світла: 3
Зріст/довжина (см): 36
Глибина (см): 22
Клас енергоефективності: A++ - E
Можливість заміни джерела світла: так
Включені джерела світла: ні
Можливість поділу на два перемикачі: поділ неможливий


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | E14 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Szare |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

