




Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaja K-Jsl-8090/2 SamiraКласичний стельовий світильник Samira K-JSL-8090/2 AB з білою патиною в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі . Освітлення легко впишеться в приміщення з класичною та сучасною атмосферою. Лампа Samira характеризується функціональністю, виготовленою з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишукане поєднання білого кольору та патини світильника зробить світильник чудовим доповненням як до світлого, так і до темного інтер’єру. У лампі використані метал і скло, що полегшує догляд і підтримку в чистоті. Лампа має місце для 2 енергозберігаючих світлодіодних джерел світла і має ступінь герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових або офісних приміщень, то світильник серії Samira точно підійде там, завдяки своїй ергономічній формі, ви можете підібрати його до поточного або майбутнього оформлення кімнати. Вибравши цю модель освітлення, ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте приємне та привабливе оздоблення, яке додасть інтер’єру неповторності та витонченості, підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів інтер’єру. Освітлення чудово виглядає як окремо, так і в поєднанні з іншими лампами, тому його можна адаптувати до різних типів приміщень Специфікація: Максимальна потужність однієї лампочки: 40 Вт Серія: SAMIRA Тип: стельовий світильник Колір: патина Тип різьби: E14. Матеріал: метал, скло Джерела світла: 2 Рівень захисту: IP20Клас енергоефективності: A++ - EBBrand: Kaja Тип світильника: плафон Можливість поділу на два вимикачі: поділ неможливий Розміри: Висота / довжина: 25 см Ширина / діаметр: 40 см Глибина: 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | E14 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


