




Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінімалізм і простота — риси вічних речей, які ніколи не виходять з моди. Освітлення може грати першу скрипку в облаштуванні, але набагато безпечніше вибрати його універсальний характер - це позбавить вас від заміни ламп під час кожного дрібного ремонту. Освітлення, яке можна порекомендувати любителям позачасових трендів, це накладні стельові світильники Lumos від Kaspa. Накладні стельові світильники Lumos відрізняються винятковою витонченістю та простими формами. Ці лампи доступні в декількох розмірах (на одну, дві або три лампочки), і кожен з них доступний в чорному і білому кольорах. Таке різноманіття означає, що їх можна використовувати практично в усьому домі - там, де потрібно більше світла, можна розмістити лампу Lumos 3, а там, де достатньо невеликої точки світла, підійде безліч накладних світильників Lumos 1 переваги, і головне з них те, що вони не захаращують простір. Вони розміщені прямо біля стелі і лише злегка виступають з неї. Вони можуть замінити стельове освітлення, яке втоплено в стелю. Модель Lumos також має підвищену герметичність - IP20. Ці світильники виготовлені з металу з особливою увагою до кожної деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 48 W |
| Висота | 8,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 73cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Kaspa |
| Нитка | G9 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колірна температура | 3300K |
| Ширина | 84cm мм |
- Ціна: 7 939 ₴
- В наявності
- Код: 38493130
Освітлення в натяжну стелю Kaspa Spot Lumos 1 White (70251101)
7 939 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

