
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світло Prestige Led Aruba White 40 см із захистом IP44
Light Prestige Led Ceiling Aruba White — це унікальний вибір для людей, які цінують сучасні мінімалістичні рішення освітлення. Стельові світильники типу Aruba відіграють ключову роль у створенні атмосфери в кімнатах, впливаючи на комфорт і естетику інтер'єрів. Універсальність робить їх ідеальними для різних приміщень – від віталень і спалень до кухонь і ванних кімнат.
Потужність та ефективність освітлення
Стельова лампа Light Prestige Led Aruba має максимальну потужність лампочки 24 Вт. Завдяки вбудованому світлодіодному джерелу світла цей світильник випромінює світло з інтенсивністю 1920 люмен, що гарантує яскраве та ефективне освітлення простору. Колірна температура 4000K забезпечує приємне нейтральне світло, ідеальне для щоденного використання.
Технічні характеристики та фізичні параметри
Light Prestige Led Ceiling Aruba White 40Cm - це стельовий світильник розміром 40 x 40 x 10 см. Його висота становить 10 см, що робить його непомітним і не обтяжує інтер'єр. Виготовлений з акрилу та металу, він характеризується сучасним дизайном та надійною обробкою. Завдяки класу захисту IP44 лампа також стійка до вологи, що робить її ідеальним вибором для ванної кімнати.
Енергозбереження
Завдяки використанню світлодіодної технології стельовий світильник Aruba є енергозберігаючим та екологічно чистим. Він має клас енергоспоживання F, що означає менше споживання електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла. Це чудовий спосіб зменшити рахунки за електроенергію, піклуючись про довкілля.
Функціональність і додаткові функції
Світло Prestige Led Ceiling Aruba White 40cm With IP44 має багато функцій, які роблять його практичним і універсальним рішенням. Ця стельова лампа виділяється:
Застосування стельового світильника
Стельовий світильник Aruba найкраще підійде для сучасних інтер’єрів. Завдяки мінімалістичному дизайну та яскравому освітленню він підходить для кухні, ванної чи спальні. Завдяки своїй вологостійкості (IP44) це ідеальний вибір для ванної кімнати, але його також можна використовувати в інших комерційних приміщеннях, таких як ресторани чи магазини.
Дизайн і розмір стельового світильника
Стельовий світильник Aruba має сучасний дизайн із великим абажуром у формі сплющеної кулі з отвором посередині. Виготовлений з акрилу та металу, доступний у білому кольорі. Його розміри 40 х 40 х 10 см, що робить його компак
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 1cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 24W |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Aruba |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Białe |
| Колірна температура | 4000K |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81833558
Плафон Light Prestige Led Aruba Bialy 40Cm Z Ip44 Lp24241C40 Wh (Lp24241C40Wh)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

