
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодний стельовий світильник FORLI 10W 3000K Modern White Light Prestige
Підвісний світильник FORLI відрізняється цікавим дизайном, який особливо пасуватиме до сучасних інтер'єрів. Виготовлена з високоякісних матеріалів: метал і скло. Вбудоване світлодіодне джерело світла потужністю 10 Вт забезпечить єдиний промінь світла, спрямований вниз, але також освітить верхню частину труби розсіяним теплим білим світлом 3000 К. Світильник FORLI ідеально підходить як бічний світильник у вітальні, кухні або їдальні над столом у композиції з кількох предметів поруч один з одним. У вибраній кімнаті буде цікаве, але не переборююче освітлення.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:Коли ви купуєте у нас, ви отримуєте новий, оригінально упакований товар, на який поширюється гарантія виробника. Тільки придбання фірмових товарів гарантує найвищу якість, енергоефективність, безпеку використання та впевненість у правдивості інформації на упаковці.
Будь ласка, перегляньте наші інші пропозиції щодо підвісних світильників.
ГАЛЕРЕЯ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 1cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 10cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

