
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник CORLETO 2xG9 прямокутний білий світло Prestige для вбудованого монтажу
Прямокутний стельовий світильник CORLETO стане цікавим доповненням інтер'єрів, оформлених у мінімалістичному стилі, або комерційних приміщень. Світильник буде добре працювати практично в будь-якій кімнаті, і особливо добре виглядатиме в композиції з багатьох предметів поруч. Всередині є місце для двох джерел світла з цоколем G9 потужністю до 40 Вт кожен. Пропонований точковий світильник стане практичним джерелом світла у вашому домі, який привнесе в інтер'єр неповторну атмосферу. УВАГА! Лампи продаються без лампочок.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:Коли ви купуєте у нас, ви отримуєте новий, оригінально упакований товар, на який поширюється гарантія виробника. Тільки придбання фірмових товарів гарантує найвищу якість, енергоефективність, безпеку використання та впевненість у правдивості інформації на упаковці.
Будь ласка, перегляньте наші інші пропозиції щодо вбудованих світильників.
ГАЛЕРЕЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 40 W |
| Висота | 10cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 150cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Light Prestige |
| Нитка | G9 |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір світла | Червоний |
| Ширина | 24cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

