
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудовуваний світильник MERANO LP-2790/1RS WH - Light Prestige
Вбудовувана лампа Lagos IP65 Light Prestige — це сучасний і стильний стельовий світильник.
Представлений світильник характеризується функціональністю та якісним виконанням.
Світильники вирізняються своєю мінімалістичною формою, створюючи дуже елегантний світловий акцент.
Компонуючи світлову послідовність з кількох світильників, ми можемо повністю освітлити свою кімнату.
Це ідеальна система освітлення, яка добре працюватиме в низьких кімнатах і маленьких інтер’єрах.
Лампа має високий клас захисту IP 65, тому рекомендована для ванних кімнат або зовнішньої установки.
Світильник виготовлено польським виробником світильників Light Prestige, який користується надзвичайною популярністю завдяки своїм креативним рішенням та сучасному стилю.
Вишукані форми, унікальний дизайн виробів і доступні ціни створюють ідеальне ціле, яке ідеально доповнить будь-який дизайнерський інтер'єр.
Найвища якість матеріалів і точність виготовлення гарантують тривале і безперебійне використання.
Вбудовуваний світильник MERANO LP-2790/1RS WH - Light Prestige - це поєднання елегантності, функціональності та чудової якості виготовлення. Присвячується людям, які цінують високу якість та оригінальний дизайн в освітленні інтер'єру.
Характеристики світильника MERANO:
Якщо ви шукаєте освітлення, яке не тільки красиво виглядає у вашому інтер'єрі, але й відповідає всім вашим очікуванням щодо функціональності, вбудований світильник MERANO стане відмінним вибором. Скористайтеся пропозицією на Allegro та відкрийте його унікальний характер!
Ключові слова: освітлення, вбудований світильник, MERANO, Light Prestige, сучасна естетика, Allegro, стельове освітлення
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 10,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 9cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Light Prestige |
| Нитка | GU10 |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір | Białe |
| Ширина | 8cm мм |
- Ціна: 2 733 ₴
- В наявності
- Код: 85642307
Світильник врізний Light Prestige (Lp27901Rswhframe)
2 733 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

