




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luminex Rattan чорний/екрю (5280)
У категорії
?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luminox |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | Luminex |
| Матеріал | Rattan |
| Мoдель | Rattan |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Boho |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 5 666 ₴
- В наявності
- Код: 140163333
Люстра Luminex Rattan Black/ecru (5280)
5 666 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
