




Доставка зі складу 5-10 днів.


Польський виробник освітлювальних приладів
Стельовий світильник Luminex DEMET (630)
Колекція ламп DEMET розроблена та виготовлена з високоякісних компонентів, які гарантують довговічність та безпеку експлуатації. Дизайни виробів DEMET виконані в приглушених чорних тонах з додаванням золота, а універсальність світильника підійде до різноманітних інтер'єрів.


Тип лампи: Люстра Кількість точок світла: 3 Макс. потужність лампочки: 15 Вт Напруга: 230 В Висота (см): 29 Ширина (см): 66 Глибина (см): 66




ПЕРЕВІРТЕ ІНШІ НАШІ ПРОДУКТИ З СЕРІЇ DEMET

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (624)_x000D_

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (625)_x000D_

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (626)_x000D_

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (627)_x000D_

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (628)_x000D_

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (629)_x000D_

_x000D_ Luminex Demet чорний/золотий (631)_x000D_
ПРО КОМПАНІЮ

Компанія LUMINEX безперервно виробляє свою продукцію з 1968 року на основі власних розробок, які є результатом роботи відділу дизайну компанії. Спираючись на власний досвід, модні тенденції та ринкову економіку, ми створюємо дизайн освітлення з нуля, який розвивається на всіх етапах прое
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luminox |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 66cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Jadalnia, Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | Luminex |
| Матеріал | Stal |
| Мoдель | Demet |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Loftowy |
| Тип | Żyrandole |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 66cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


