




Доставка зі складу 5-10 днів.


Польський виробник освітлювальних приладів
Стельовий світильник Luminex BERGEN (310)
Колекція ламп BERGEN розроблена та виготовлена з високоякісних компонентів, які гарантують довговічність та безпеку експлуатації. Дизайн продукції BERGEN безпосередньо відсилає до класичного стилю лофт і виконаний у приглушених чорних тонах. Плафони з дроту відображають універсальність світильника, поєднуючись з різними інтер'єрами.


Тип лампи: Люстра Кількість точок світла: 4 Макс. потужність лампочки: 15 Вт Напруга: 230 В Висота (см): 50 Ширина (см): 60 Глибина (см): 60




ПЕРЕВІРТЕ НАШІ ІНШІ ПРОДУКТИ СЕРІЇ BERGEN

_x000D_ Luminex Bergen чорний (308)_x000D_

_x000D_ Luminex Bergen чорний (309)_x000D_

_x000D_ Luminex Bergen чорний (604)_x000D_

_x000D_ Luminex Bergen чорний (605)_x000D_

_x000D_ Luminex Bergen чорний (606)_x000D_
ПРО КОМПАНІЮ

Компанія LUMINEX безперервно виробляє свою продукцію з 1968 року на основі власних розробок, які є результатом роботи відділу дизайну компанії. Спираючись на власний досвід, модні тенденції та ринкову економіку, ми створюємо дизайн освітлення з нуля, який розвивається на всіх етапах проекту разом зі зміною смаків одержувачів. Наші вироби створюються, починаючи від ескізу та підбору відповідної фурнітури - деталей/компонентів, через кольори, і закінчуючи етапом реалізації, готові до використання в масовому виробництві. Команда співробітників компанії докладає максимум зусиль, щоб гарантувати одержувачу продукт, який відповідає всім стандартам безпеки та високої якості виконання в процесі виробництва, складання, пакування та транспортування. Ми у вашому розпорядженні. LUMINEX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luminox |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | Luminex |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Bergen |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Loftowy |
| Тип | Żyrandole |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 6 588 ₴
- В наявності
- Код: 128119662
Люстра Luminex Bergen Black (310)
6 588 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


