
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа «Мадам» (107189) Markslojd
Настільна лампа Madame відрізняється модним і стильним дизайном. Ідеальне освітлення для класичних і модерністських інтер'єрів. Обстановка пропонує багато можливостей аранжування. Рекомендується для різних типів житлових приміщень, магазинів, ресторанів і скрізь, де є необхідність використовувати якісне освітлення. Ширина (см) 24 Висота (см) 46,5 Глибина (см) 24 З’єднання кабелю Настінний штекер Перемикач на кабелі Клас безпеки КЛАС II Основний колір Прозорий Діаметр (см) 24,0 Діаметр абажура (см) 24,0 .
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 24cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Metal, Szkło, Tworzywo sztuczne, Tkanina |
| Мoдель | Madame |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Biurkowe |
| Колір | Białe |
| Ширина | 24cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

