


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляний стельовий світильник PLATILLO Плафон Е27 39см Матовий 108765 Markslojd
________________________________________________________________
Купуючи в нас, ви отримуєте:
☑️ Оригінальний ПРОДУКТ - продукт походить від офіційної дистрибуції бренду Markslojd
☑️ Якість ПРЕМІУМ - для виготовлення використовувалися ретельно відібрані матеріали
☑️ Сучасний дизайн - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр
☑️ Swedish STYLE - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах
☑️ Увага до ДЕТАЛЕЙ - щоб отримати найвищу якість, продукт проходить суворі випробування на кожному етапі виробництва
Основні функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 39cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 39 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Salon |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | Patillo |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 39cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

