

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розміри: Ширина: 57 см Висота: 6,5 см Глибина: 5 см Різьба/Основа: Вбудоване світлодіодне джерело світла 18 Вт 1300 лм 4000 К Колір: чорний Матеріал: метал, акрил IP20 Примітки: джерело живлення включено, джерело світла з можливістю затемнення, настінний диммер відсутній включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 18 W |
| Висота | 115cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 5cm мм |
| Додаткова інформація | Możliwość ściemniania |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Maxlight |
| Мoдель | Linear |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір | Czarne |
| Колір світла | Белый neutralny |
| Ширина | 57cm мм |
| Яскравість (лм) | 1300 |
- Ціна: 7 769 ₴
- В наявності
- Код: 123720050
Освітлення в натяжну стелю Maxlight LED Linear57 18W 1300lm 4000K Black C0190D
7 769 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
