
Доставка зі складу 5-10 днів.
Круглий врізний світильник ARYA WHITE H0098 - MaxLight
Вбудовуваний світильник ARYA WHITE H0098 - MaxLight - Лампи MaxLight - це сучасне освітлення, яке принесе магію у ваш інтер'єр. Лампи MaxLight – це найвища якість виготовлення та цікаві дизайни освітлення, які були ретельно розроблені, щоб радувати око та виконувати свою функцію. Модерністичний дизайн і постійно нові зразки сучасних і кришталевих світильників.
Чудовий сучасний дизайн освітлення:
Оригінальні лампи MaxLight - це повна гарантія задоволення та ідеальної обробки. MaxLight – ідеально підібране освітлення для дому, яке легко впишеться в інтер’єр вітальні, спальні чи ванної кімнати. Лампи MaxLight - гарантія високоякісного продукту за розумною ціною.
Найкращі логістичні рішення:
Завдяки багаторічній співпраці з виробником MaxLight ми можемо надати найкращі логістичні рішення для наших клієнтів. Кожен світильник, який ми відправляємо, має оригінальну упаковку, інструкцію та необхідні сертифікати.
Джерела світлодіодів:
Пропоновані нашим магазином лампи MaxLight мають вбудований світлодіодний модуль або адаптовані для роботи зі світлодіодним джерелом світла. Завдяки цьому можна використовувати лампочку потрібної потужності і кольору. Цибулини такого типу широко поширені. Якщо лампочка вийшла з ладу, просто замініть джерело на нове, не замінюючи чи ремонтуючи лампу. У випадку інтегрованого джерела також можливе післягарантійне обслуговування.
Виберіть хороший магазин:
Ми продаємо освітлення онлайн з 2010 року. У своїй діяльності ми керуємось споживчою етикою, намагаємося вирішити кожну проблему чи скаргу на користь клієнта. Перевірте відгуки про нашу компанію на незалежних порталах формування думок.
5903351006682
Найбільший вибір ламп за найкращою ціною.
Прямо від польського дистриб'ютора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 8 W |
| Висота | 4,8cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Марка | Maxlight |
| Мoдель | Arya Tilted |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Ширина | 104cm мм |
| Яскравість (лм) | 610 |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99060935
Світильник врізний Maxlight Max Arya Wychylna 8W White Wpust Ściemnialna H0098
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

