




Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція ламп SENSO - розкіш у новій, доповнюючій серії ламп SENSO - це рішення для любителів елегантних аксесуарів у благородних кольорах. Ця колекція налічує аж 20 різних моделей, включаючи настінні світильники, круглі та квадратні стельові світильники різних розмірів, а також практичні настільні та торшери. Кожна з цих пропозицій доступна в двох колірних варіантах: чорно-золотий і біло-золотий. Лампи з колекції SENSO польського бренду MiLAGRO, хоч і здаються простими і мінімалістичними, але приховують величезний потенціал аранжування. Їх найбільшою перевагою є абажури, які зовні дещо нагадують мармур з його характерним малюнком прожилок. Цей контраст виглядає надзвичайно елегантно та робить освітлення SENSO ідеальним поєднанням для розкішних інтер’єрів у стилі Нью-Йорка, гламуру та навіть арт-деко. Благородний дизайн ламп також означає, що одна модель, встановлена над обіднім столом або диваном у вітальні, додасть кімнаті стильну атмосферу. Але в більших комплектах вони розкриють весь свій потенціал, коли в одному просторі розвісять кілька різних моделей, освітлюючи всі його куточки. Лампи з колекції SENSO - задоволення для вимогливих покупців надзвичайно продумана пропозиція, виконана відповідно до найвищих стандартів якості. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що лампи залишаться в ідеальному стані протягом багатьох років і довго радуватимуть око своїм елегантним зовнішнім виглядом. Всі лампи з колекції SENSO адаптовані до ламп Е27. Настінні світильники та торшери мають додаткове світлодіодне джерело світла SENSO: • Настінний світильник чорно-золотистого кольору MLP7290 • Настінний світильник чорно-золотистого кольору з додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7291 • Квадратний стельовий світильник чорно-золотистого кольору. 400 мм MLP7292•Квадратний стельовий світильник, чорно-золотий, 500 мм MLP7293•Квадратний стельовий світильник, чорно-золотий, 600мм MLP7294•Круглий стельовий світильник, чорно-золотий, Ø400мм MLP7295•Круглий стельовий світильник, чорно-золотий, Ø500мм MLP7296•Круглий стельовий світильник, чорно-золотий, Ø600мм MLP7297•Підвісна лампа чорно-золота MLP7298•Настільна лампа чорно-золота MLP7299•Торшер чорно-золота з додатковим джерелом світла MLP7300•Настінна лампа біло-золота MLP7301•Настінна лампа біло-золота з додатковим джерелом світла Світлодіодні світильники MLP7302•Стельовий світильник квадрат, біло-золотий, 400 мм MLP7303•Квадратний стельовий світильник, біло-золотий, 500 мм MLP7304•Квадратний стельовий світильник, біло-золотий, 600 мм MLP7305•Круглий стельовий світильник, біло-золотий, Ø400 мм MLP7306•Круглий стельовий світильник, біло-золотий Ø500мм MLP7307•Кругла стельова лампа біло-золота Ø600мм MLP7308•Підвісна лампа біло-золота MLP7309•Ніжкова лампа біло-золота MLP7310•Торшер біло-золота з додатковим джерелом світла MLP7311
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Klasyczne, Ledowe |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 45cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



