

Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro NAPOLI 1xE27 60W + 1W LED (ML63600)
Стельове освітлення відіграє ключову роль у створенні потрібної атмосфери в інтер’єрі та забезпеченні функціонального освітлення різних приміщень. Стельовий світильник - це не тільки джерело світла, але і декоративний елемент, здатний підкреслити стиль і характер інтер'єру. Milagro NAPOLI 1xE27 60W + 1W LED (ML63600) – чудова пропозиція, яка виправдає очікування навіть найвимогливіших користувачів.
Потужність та ефективність освітлення
Стельовий світильник Milagro NAPOLI оснащений одним джерелом світла з різьбленням E27, яке підтримує лампу з максимальною потужністю 60 Вт. Крім того, лампа має вбудоване світлодіодне освітлення потужністю 1 Вт. Завдяки цьому світильник випромінює потрібну кількість світла, яке ідеально освітлює простір. Колірна температура становить 4000 К, що забезпечує нейтральне світло, не надто холодне чи тепле.
Технічні характеристики та фізичні параметри
Стельовий світильник Milagro NAPOLI - це класична люстра, що характеризується унікальним дизайном і високою якістю виготовлення. Виготовлена з тканини та металу лампа має висоту 32 см, ширину 19 см і глибину 190 см. Абажур має діаметр 17 см. Ця люстра ідеально впишеться в різні стилі інтер'єру, такі як класичний, етнічний, англійський або скандинавський.
Витрати на енергію та енергоефективність
Стельовий світильник Milagro NAPOLI відповідає стандартам енергоефективності. Завдяки опції використання світлодіодних ламп користувачі можуть насолоджуватися енергозберігаючим освітленням, яке зменшує рахунки за електроенергію. Клас енергоефективності лампи допомагає економити енергію та захистити довкілля.
Програми та функції
Завдяки універсальному дизайну та високій якості виготовлення стельовий світильник Milagro NAPOLI ідеально підходить для різних приміщень. Ідеально підходить для віталень і ванних кімнат. Ця лампа також має захист IP20, що робить її придатною для використання всередині приміщень.
Конструкція та зовнішній вигляд
Стельовий світильник Milagro NAPOLI вирізняється елегантним дизайном. Поєднання тканини та металу надає йому сучасний вигляд. Світильник білого кольору ідеально впишеться в різні інтер'єри. Додаткові декоративні елементи з хрому додають стилю та елегантності.
Сумісність і встановлення фреймів
Стельовий світильник Milagro NAPOLI оснащений популярною різьбленням E27, що робить йо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 190cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal, Tkanina |
| Мoдель | Napoli |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny, Skandynawski, Etno, Angielski |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 19cm мм |
- Ціна: 6 065 ₴
- В наявності
- Код: 100914071
Люстра Milagro NAPOLI 1xE27 60W + 1W LED (ML63600)
6 065 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

