
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір рами: білийДомінуючий матеріал: метал Розміри - Ширина: 340 мм, Висота: 140 мм, Глибина: 80 мм Потужність - 3xGX53 - У комплект входить джерело світла: світлодіодні лампи не можна використовувати - ТАК Колекція ламп DIXIE - мінімалізм у вражаючій версіїУнікальний, Надзвичайно сучасна і мінімалістична колекція світильників DIXIE припаде до смаку любителям компліментарних речей комплекти освітлення. Ця серія товарів включає цілих 10 моделей в 4 колірних тонах (сріблястий, чорний, блакитний і рожевий), завдяки яким ви легко зможете створити гармонійну композицію в усьому будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 11 W |
| Висота | 14cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 14cm мм |
| Додаткова інформація | Możliwość ściemniania |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Milagro |
| Мoдель | MLP7596 |
| Нитка | GX53 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Ширина | 34cm мм |
- Ціна: 6 080 ₴
- В наявності
- Код: 123557056
Освітлення в натяжну стелю sufitowa DIXIE WHITE MLP7596 Milagro
6 080 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
