




Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник IRIS White/Gold 6x mini GU10
Колекція ламп IRIS – освітлення в сучасному стилі
Нова колекція IRIS польського бренду MiLAGRO – це пропозиція, яка на 100% відповідає останнім тенденціям дизайну інтер’єру. Його проста сучасна форма в поєднанні з завжди модними біло-золотим і чорно-золотим кольорами робить його ідеальним рішенням як для домашнього інтер'єру, так і для комерційних приміщень. Колекція включає три моделі - настінний світильник і стельові світильники з трьома і шістьма точками світла, які разом можуть створити цілісну і надзвичайно елегантну систему освітлення в кімнаті.
Лампи з колекції IRIS — це маленькі тонкі світильники, схожі на прожектори, встановлені на довгих і тонких кронштейнах. Завдяки цьому вони радують своєю легкістю і не перевантажують інтер'єр, а є його справжньою окрасою. Стельові світильники з трьома або шістьма точками світла чудово підійдуть як центральне джерело освітлення у великій вітальні та вітальні, а настінні світильники чудово освітлять будь-які ніші. Також вони можуть стати оригінальною альтернативою класичним приліжковим лампам, які зазвичай розміщують біля ліжка. Що стосується стилю, лампи IRIS найкраще вибирати для приміщень, оформлених у сучасній атмосфері, хоча вони також чудово виглядатимуть у більш еклектичних приміщеннях та інтер’єрах, оформлених у модному нью-йоркському стилі.
Лампи IRIS – величезна потужність у маленьких світильниках
Усі світильники з колекції IRIS, хоч на перший погляд здаються простими та непомітними, таять у собі величезний потенціал аранжування. Вони також вражають якістю виготовлення, довговічністю та стійкістю до пошкоджень, адже виготовлені з дуже міцного металу. Додатковою перевагою світильників є використання міні-ламп GU10 LED, які забезпечать оптимальний рівень освітленості в приміщенні протягом дуже тривалого часу.
Сімейство IRIS включає такі моделі:
•Чорно-золотий настінний світильник MLP7269
•Чорно-золотий потрійний стельовий світильник MLP7270
•Чорно-золотий стельовий світильник, шестиелементний MLP7271
•Біло-золотий настінний світильник MLP7272
•Біло-золотий стельовий світильник, потрійний MLP7273
•Біло-золотий стельовий світильник, шестиелементний MLP7274
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Iris |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 76cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



