




Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодний стельовий світильник ZONDA WHITE 48W з вентилятором
Стельовий світлодіодний світильник серії ZONDA від бренду MiLAGRO - чудовий вибір для сучасних інтер'єрів. Він чудово підійде у вітальню та спальню, додавши кімнаті модерністського стилю.
Використання світлодіодних діодів означає, що споживання енергії значно зменшено, зберігаючи при цьому вражаючу потужність у 48 Вт. Колірна температура в діапазоні 3000-6000K, яка регулюється за допомогою пульта дистанційного керування, дозволяє налаштувати колір світла відповідно до ваших уподобань, щоб ви завжди почувалися комфортно у своїй кімнаті.
Компактні розміри (ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 170 мм) роблять стельовий світильник серії ZONDA придатним навіть для низьких приміщень, де простір досить обмежений. Сам стельовий світильник важить всього 3,1 кілограма, тому його підвішування не зажадає особливих зусиль. Цей продукт також пропонує функцію затемнення та можливість використання змінного джерела світла.
Також варто згадати про вбудований вентилятор, який може стати величезним полегшенням у теплі місяці. Вентилятор має шість режимів роботи, а також опціональний реверс обертання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | Z regulacją natężenia światła |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 48W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴




