



Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник ZIGGY GREEN Gold/Bottle green 3xE27 Ø50см
✅ ОПИС ПРОДУКТУ
Колекція ламп ZIGGY – сучасне та елегантне в одному
Якщо ви шукаєте унікальні світильники з інтригуючим дизайном і наймоднішими кольорами, колекція ZIGGY від MiLAGRO точно вам сподобається. Прості, круглі та квадратні абажури, вкриті геометричним візерунком, а також золоті акценти роблять вироби з цього сімейства ідеально вписуваними в атмосферу елегантних, сучасних просторів.
Колекція ламп ZIGGY складається з 10 різних моделей, і кожна з них доступна в трьох кольорах: білому, рожевому та пляшково-зеленому. Загалом це дає аж 30 різних варіантів, з яких можна створювати власні оригінальні набори, граючи з формою та кольором. Білі світильники найкраще виглядатимуть у світлих пастельних приміщеннях, де вони чудово впишуться у всю обстановку. Моделі із зеленим абажуром, встановлені на чорних основах, краще впишуться в інтер’єри з більш виразними тонами, наприклад, в оточенні графітових меблів і сірих стін. Настінні світильники, стельові світильники та торшери в рожево-золотистому кольорі – це найбільш жіночна пропозиція, яка створить гармонійну композицію з м’якими атласними аксесуарами, великою кількістю зелені та квітковими принтами. Люди, які не бояться експериментів, можуть поєднати в одному просторі три різних колірних варіанти світильників, розділивши кімнату на певні функціональні зони, наприклад, кухню, їдальню та вітальню з книжковою шафою.
Колекція ламп ZIGGY – функціональність і найвища естетика
Дизайнери Maki MiLAGRO подбали про те, щоб світильники з колекції ZIGGY не тільки виглядали фантастично, але й були довговічними. Завдяки використанню найкращих матеріалів і контролю кожного етапу виробництва ви можете бути впевнені, що лампи будуть ідеально виконувати свої функції навіть через багато років.
Лампи ZIGGY розроблені для ламп E27, а одна з моделей настінних ламп і торшер додатково потребують міні-джерела світла GU10.
Колекція ламп ZIGGY включає:
✅ ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
Напруга: ~230 В/ 50 Гц
Висота: 130 мм
Висота абажура: 130 мм
Кількість світлових точок: 3
Потужність: 3xE27
Ширина штори: 500 мм
Глибина: 500 мм
Ширина: 500 мм
Ризьба: E27
Рівень захисту: IP20
Матеріал: метал + ТКАНИНА
Джерело світла включено: Ні
Змінне джерело світла: Так
Колір: GOLD / BOTTLE GREEN
✅ ФОТОГАЛЕРЕЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Ziggy Green |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

