

Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник MEGAN Ø480 мм 48W LED
Світильники MEGAN - стильні стельові світильники для вимогливих клієнтів
Світильники з колекції MEGAN польського бренду MiLAGRO представляють все, що потрібно від сучасного стельового освітлення: вони забезпечують оптимальний рівень яскравості, привертають увагу своїм чудовим дизайном і легко керуються за допомогою пульта дистанційного керування. Ця серія складається з двох круглих білих стельових світильників, що відрізняються за розміром. Велика модель має діаметр 48 см, менша - 30 сантиметрів.
Мінімалістичні та водночас надзвичайно елегантні світильники MEGAN – ідеальне рішення для сучасних інтер’єрів. Кругла форма в поєднанні з ніжними кольорами ідеально поєднується з білими меблями, простими кольорами та гладкими текстурами. Як менші, так і більші стельові світильники з успіхом можна встановити як у просторій вітальні, так і в маленькій світлій спальні. В останньому випадку найкраще повісити стельовий світильник прямо над ліжком, оскільки після включення відповідної функції світильник може створити майже чарівний ефект зоряного неба.
Колекція MEGAN – ідеальний дизайн у поєднанні з функціональністю
Стельові світильники з колекції MEGAN привертають увагу своїм фантастичним зовнішнім виглядом і радують найвищою якістю. Вони виготовлені з дуже міцного металу, стійкого до пошкоджень і плину часу, а також сучасного пластику. Більша модель включає світлодіодний модуль потужністю 48 Вт, а менша — світлодіодний модуль потужністю 24 Вт. Дбаючи про користувачів і бажаючи забезпечити їм максимальний комфорт, виробник також оснастив обидва стельові світильники дистанційним керуванням, що дозволяє, серед них. інші речі, увімкнувши ефект миготливих зірок і змінюючи колір світла.
Колекція ламп MEGAN складається з наступних моделей:
•Стельовий світильник діаметром 48 см ML6397
•Стельовий світильник діаметром 38 см ML6396
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 48cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 48W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 3000K, 6500K |
| Ширина | 48cm мм |
- Ціна: 5 758 ₴
- В наявності
- Код: 101846553
Плафон Milagro Megan ø480mm 48 W Led (ML6397)
5 758 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

