
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір рами: Чорний Домінуючий матеріал: МЕТАЛ / ДЕРЕВО / ЛЬОН Розміри - Ширина: 650 мм, Глибина: 650 мм, Висота: 520 мм, Висота абажура: 150 мм Потужність - 5xE27 - У комплект входить джерело світла: НІ Можливість використання світлодіодних ламп - Колекція YES ETNA - сучасне світло Серія ламп ETNA від бренду MiLAGRO була розроблена з... освітлення спальні, вітальні, офісу, а також комерційних інтер’єрів, таких як ресторани чи готелі. Ця колекція вирізняється ефектним поєднанням елегантності з відтінком сучасного дизайну. Лампи ETNA - класичні абажури, виготовлені з матеріалу, який м'яко пропускає і розсіює світло. Завдяки цьому ефект виходить надзвичайно делікатним, а кімната набуває неповторного сяйва. Світильники ETNA також є кольоровим контрастом: абажури кольору слонової кістки поєднуються з чорними металевими дужками, а золотисті деталі додають всьому гламуру. Таке колірне поєднання ідеально впишеться в сучасний інтер'єр, а основні кольори світильників будуть добре гармоніювати з навіть інтенсивними і насиченими кольорами стін, меблів та інших аксесуарів в кімнаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 60 W |
| Висота | 65cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52cm мм |
| Додаткова інформація | Wymienne źródło światła |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Milagro |
| Мoдель | MLP7277 |
| Нитка | E27 |
| Тип | Zwieszane |
| Колір | Czarne |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Ширина | 65cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

