
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція ламп ERIK - індустріалізм в атмосфері ретроУнікальна колекція ламп ERIK від польського бренду MiLAGRO - це пропозиція для всіх, хто хоче еклектично поєднати кілька концепцій розташування. Світильники з металевим абажуром класичної напівсферичної форми, підвішені на довгих тросах, обмотаних навколо дерев'яних балок круглого перетину, ідеально вписуються в атмосферу скандинавських, індустріальних і вінтажних інтер'єрів лампи, що включають два, три і п'ять джерел світла. Кожна з цих пропозицій доступна в двох колірних варіантах - з рівномірним чорним абажуром і з чіткими, більш світлими потертостями. Завдяки такій різноманітності світильники ERIK можна по-різному використовувати в інтер'єрах, вішаючи їх окремо в самих показових місцях або створюючи будь-які світлові композиції. Підвісні стельові світильники чудово підійдуть над великим дерев’яним столом із помітними сучками та кільцями або над зручним кріслом у книжковій шафі. Настінні світильники чудово відобразять чорно-білі фотографії на цегляній стіні, дзеркалі над комодом у вітальні або замінять приліжкові світильники в спальні - продукти для вимогливих Унікальна еклектична колекція ламп ERIK від польського бренду MiLAGRO вражає не тільки унікальним дизайном і широким спектром застосування, але також якістю виготовлення та функціональністю. Ці лампи виготовляються повністю в Польщі з ретельно відібраних матеріалів, тож ви можете бути впевнені, що вони довго залишатимуться у ідеальному стані. Настінні світильники та підвісні світильники ERIK адаптовані до класичних лампочок E27, але для отримання ще більшого декоративного ефекту варто вибрати декоративні лампочки, з цікавою формою та видимою ниткою розжарювання Колекція ламп ERIK включає: • Чорний настінний світильник MLP7224 • Одинарний стельовий світильник чорного кольору MLP7225•Потрійний стельовий світильник чорного кольору MLP7226•П’ятиелементний стельовий світильник, чорний MLP7227•Настінний світильник, колір меланж MLP7228•Одиночний стельовий світильник, колір меланж MLP7229•Потрійний стельовий світильник, колір меланж MLP7230•П’ятиелементний стельовий світильник, колір меланж MLP7231
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 40 W |
| Висота | 90cm, 18cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 18cm мм |
| Додаткова інформація | Możliwość ściemniania |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Milagro |
| Мoдель | MLP7641 |
| Нитка | E27 |
| Світлий колір | Белый ciepły |
| Тип | Zwieszane |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 100cm, 18cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

