
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа з прозорим абажуром і чорним покриттям є цікавою альтернативою трохи яскравішим і барвистішим лампам. Завдяки повністю прозорому абажуру світлодіодні лампи Е27 ще більш інтенсивні та можуть освітлювати більшу площу. Чорне матове покриття надає класичної елегантності всій конструкції та робить підвісний світильник гарним як у великих, відкритих приміщеннях, так і в трохи менших. Він висвітлить найближче оточення і стане цікавим акцентом в інтер'єрі, оформленому в класичному стилі. Покупці особливо цінують цей дизайн за його елегантні пропорції та модну обробку деталей, що дозволяє поширювати більше світла навколо лампи, що безпосередньо впливає на економію та економію енергії, пов’язану з використанням підвісних абажурів у різних кольорах чорне покриття є цікавою альтернативою більш приглушеним і рівномірним освітлювальним рішенням для офісу чи квартири. Абажури доступні в прозорих, бурштинових або димчастих кольорах. Проте всі ці плафони залишаються досить класичними, щоб ідеально вписуватися в елегантний і сучасний простір - як офісні, так і житлові світильники сумісні зі світлодіодними лампами E27 з великою різьбою. У пропозицію входять лампи з симетричними абажурами або з неправильно розташованими абажурами - дея
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

