




Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний світильник TERRA 1xE27
Лампи Terra - класичні світильники в сучасному стилі
Сучасну колекцію інтер'єрних світильників Terra розробив польський бренд MiLAGRO. Їх відрізняє позачасове поєднання двох благородних матеріалів – металу та натурального дерева. Поєднання чорного і світло-коричневого створює враження злегка утепленого сучасності. Завдяки такому поєднанню кольорів світильники цієї серії ідеально підходять для мінімалістичних домашніх приміщень. Світильники з колекції Terra чудово виглядатимуть і в інтер'єрах, оформлених у дуже модному скандинавському стилі.
Світильники вирізняються дуже мінімалістичним, але водночас дуже ефектним дизайном. Стоячі моделі базуються на трьох дерев'яних ніжках. Абажури круглі, порожнисті всередині. Така ненав'язлива, геометрична форма додасть простору вишуканості та легкості. Великою перевагою цієї колекції є велика кількість її елементів: настінний світильник, два торшера та підвісний світильник. Це дає багато можливостей аранжування. Вони ідеально поєднуються зі стриманими кольорами: чорним, сірим, а також із більш яскравими, такими як пляшково-зелений або коричневий. Це класика, яка ніколи не вийде з моди.
Серія Terra - світильники польського виробництва
Лінія Terra від польського бренду MiLAGRO складається тільки з високоякісної сировини, яка використовується під час виробництва. Чорний, стійкий до пошкоджень метал і першокласне, ретельно відібране натуральне дерево - ідеальне поєднання, завдяки якому світильники прослужать своїм власникам довгі роки. Крім того, підвісний світильник має можливість регулювати кабель. Завдяки цьому його можна встановити будь-де: над обіднім столом або над навісними полицями. Їх невеликі розміри також дозволяють розмістити ці лампи будь-де у вітальні чи спальні.
У лампах Terra line передбачено місце для одного або трьох джерел світла E27 потужністю 60 Вт (продаються окремо). Крім того, на лампи цієї лінійки поширюється гарантія виробника, яка триває 2 роки.
Серія Terra включає такі світильники польського виробництва:
•настінний світильник з одним джерелом світла MLP6289
•торшер з одним джерелом світла MPL6292
•підвісна лампа з трьома джерелами світла MLP6290
•підвісний світильник з одним джерелом світла MLP6291
•торшер з одним джерелом світла MLP6293
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny, Skandynawski, Etno, Angielski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 97505328
Стельовий світильник MILAGRO - SUFITOWA TERRA E27 - DREWNO/Black - MLP6290 MLP6290
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

