
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник ULTIMO WHITE 3xE27 Ø60см
Колекція ламп ULTIMO – стильне обличчя мінімалізму
Нове сімейство продуктів ULTIMO польського бренду MiLAGRO порадує кожного, хто шукає стильні аксесуари з благородною обробкою для свого дому чи офісу. Ця колекція включає 10 різних моделей, включаючи настінні світильники, круглі та квадратні стельові світильники, підвіски, а також нічну лампу та торшер. Кожна з пропозицій доступна в чорному та білому кольорі, з абажуром, прикрашеним золотими вставками та прозорою смужкою посередині.
Освітлення з колекції ідеально працюватиме як у сучасних інтер’єрах, так і в класичних приміщеннях, оформлених у сяючій гламурній атмосфері. Благородні кольори в поєднанні з простим, але вишуканим дизайном дозволяють світильникам ідеально гармоніювати з дерев'яними меблями і блискучими аксесуарами. Елегантні настінні світильники ідеально підійдуть для освітлення передпокою, великі стельові світильники можуть стати центром великої вітальні, а торшер з додатковою світлодіодною точкою ідеально виглядатиме поряд із зручним кріслом-крилом. Що стосується підвісних світильників, найкраще встановлювати їх над довгим дубовим столом або кухонним островом із мармуровою стільницею.
Колекція ULTIMO – найяскравіша точка аранжування
Унікальна колекція ламп ULTIMO - це не тільки стильний дизайн і незмінні кольори, але й найвищий стандарт якості, тому вона виправдає очікування найвибагливіших клієнтів. Якість гарантується відмінною сировиною, з якої виготовлені лампи, а також тим, що всі вони виготовляються лише на польських заводах.
Лампи ULTIMO розроблені для ламп E27, а для однієї з настінних ламп і торшера додатково потрібне джерело світла mini GU10.
Колекція ULTIMO включає:
•Чорний настінний світильник MLP7334
•Чорний настінний світильник із додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7335
•Квадратний стельовий світильник, чорний, 40см MLP7336
•Квадратний стельовий світильник, чорний, 50см MLP7337
•Круглий стельовий світильник, чорний MLP7339
•Круглий стельовий світильник, чорний, 50см MLP7340
•Круглий стельовий світильник, чорний, 60см MLP7341
•Чорний підвісний світильник MLP7342
•Чорний нічник MLP7343
•Торшер чорного кольору з додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7344
•Білий настінний світильник MLP7345
•Настінний світильник білого кольору з додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7346
•Квадратний стельовий світильник, білий, 40см MLP7347
•Квадратний стельовий світильник, білий, 50см MLP7348
•Круглий стельовий світильник, білий MLP7350
•Круглий стельовий світильник, білий, 50см MLP7351
•Круглий стельовий світильник, білий, 60см MLP7352
•Лампа підвісна, біла MLP7353
•Лампа приліжкова, біла MLP7354
•Торшер білого кольору з додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7355
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

