


Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа SOLO SAWN WHITE / PATINATED WOOD 5x mini GU10
Колекція ламп SOLO – геометрія завжди в моді
Багата колекція світильників SOLO від польського бренду MiLAGRO – це реверанс любителям геометричних форм. Ця лінійка включає 6 моделей двох кольорів: білого та чорного. На вибір представлені одно-, три- і п'ятиелементні підвісні світильники, настінний світильник і стельові світильники на прямокутній смузі з трьома і п'ятьма джерелами світла. Кожна з пропозицій має кубоподібну раму з дерев’яними деталями та чітку структуру поверхні.
Елегантні, мінімалістичні світильники SOLO чудово впишуться в атмосферу сучасних інтер'єрів, оброблених благородною сировиною та дизайнерськими аксесуарами. Над дерев'яним столом в їдальні або стильним острівцем з гранітною стільницею на кухні чудово виглядатимуть потрійні і п'ятиелементні підвісні світильники. Маленькі настінні світильники - відмінний варіант для підсвічування мультимедійної стіни або домашньої фотогалереї, а також освітлення ніші в спальні. Особливо цікавого візуального ефекту можна досягти, поєднавши різні лампи SOLO в одному просторі, наприклад, встановивши їх у вітальні, з’єднаній з кухнею та їдальнею.
Сімейство ламп SOLO – якість Made in Poland
Ефектні геометричні лампи з колекції SOLO створені дизайнерами та техніками польського бренду MiLAGRO. Всі моделі з цього сімейства виготовляються з кращих матеріалів на вітчизняних заводах, де проходять суворий контроль якості. Завдяки цьому кінцевий ефект чудовий, а самі лампи довговічні та надзвичайно міцні.
Лампи з колекції SOLO адаптовані до джерел світла GU10.
Колекція SOLO включає такі моделі ламп:
•Один підвісний світильник, чорний MLP7469
•Потрійний підвісний світильник, чорний MLP7470
•Підвісна лампа з 5 джерелами світла, чорна MLP7471
•Чорний настінний світильник MLP7472
•Потрійний стельовий світильник, чорний MLP7473
•Стельовий світильник з 5 джерелами світла, чорний MLP7474
•Один підвісний світильник, білий MLP7475
•Потрійний підвісний світильник, білий MLP7476
•Підвісний світильник з 5 джерелами світла, білий MLP7477
•Біла настінна лампа MLP7478
•Потрійний стельовий світильник, білий MLP7479
•Стельовий світильник з 5 джерелами світла, білий MLP7480
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 11cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 4cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 119401870
Стельовий світильник MiLAGRO - SOLO SAWN 5x mini GU10 - White/drewno - MLP7477
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

