
Доставка зі складу 5-10 днів.

Колекція ламп BETA - позачасове рішення Слідуючи моді, у випадку ламп BETA виробник MiLAGRO пропонує вам ідеальне доповнення як до сучасного, так і до класичного інтер'єру. Металеві абажури, які характеризуються дуже мінімалістичним дизайном, також стануть ідеальним доповненням до мансардних облаштувань, схожих на промислові будівлі. Їх позачасовість пояснюється простою структурою та універсальним характером. Вони можуть бути довготривалою прикрасою віталень в традиційних квартирах і кухонних острівців в промислових інтер'єрах. Вибираючи світильники в сучасному класичному стилі, простір, в якому вони розташовані, буде справляти враження не тільки сьогодні, але і через 5 або 10 років Завдяки розподілу світла у пуху досягається неповторний настрій. Висота світильника може бути адаптована до різних типів світильників з різьбленням E27: • Підвісна лампа BETA • Підвісний світильник BETA MLP7897, MLP7896.. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | BETA BLACK/WHITE 1xE27 45cm |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Minimalistyczny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 45cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

